Çocuk sağlığı, gelişimi ve eğitimi başta olmak üzere çocuğunuzla ilgili tüm soru ve sorunlarınızda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. www.cocukacil.com temel hizmet alanları:

  • Sağlık danışmanlığı
  • Psikolojik danışmanlık
  • Eğitim ve gelişim danışmanlığı
  • Yaşam koçluğu

Hizmet alanlarımıza https://www.cocukacil.com/branslar/ ve uzmanlarımıza https://www.cocukacil.com/uzmanlarimiz-isme-gore/ adreslerinden ulaşabilirsiniz. Sistemimizde olmayan hizmet alanları ile ilgili taleplerinizi iletişim formları aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

www.cocukacil.com sistemi uzmanlarla yer ve zaman kısıtlaması olmadan sesli ve görüntülü görüşme imkânı sunan yeni nesil bir danışmanlık platformudur. Uzmanlarımız www.cocukacil.com sistemi üzerinden temel olarak iki şekilde hizmet sunmaktadır:

  • Online bire bir danışmanlık
  • Online ebeveyn grup eğitimleri

www.cocukacil.com çocuk sağlığı, eğitimi ve gelişimi başta olmak üzere çocukluk çağı ile ilgili tüm branş uzmanlarının aynı çatı altında toplandığı özel bir konsepttir. Sistemin diğer platformlardan en önemli farkları:

  • Sadece çocukluk çağına ve bu çağın sorunlarına özeldir
  • Danışmanlık hizmetlerine ek olarak ebeveynlere yönelik nitelikli eğitimlere ulaşma imkânı sağlar
  • Alanında yetkin uzmanlarla tarafından hizmet sunulur. Davet-kabul yöntemi ile çalışan sistemde sadece platform yöneticileri tarafından davet götürülen ve bu daveti kabul eden uzmanlar hizmet verir

www.cocukacil.com; çocuk sağlığı, eğitimi ve gelişimi konularında serbest olarak (kamu dışında) çalışan uzmanların online olarak hizmet verdiği dijital bir platformdur. www.cocukacil.com sisteminde sadece platform yöneticileri tarafından çalışma daveti götürülmüş ve bu daveti kabul etmiş uzmanlar çalışır. Uzman seçiminde uzmanlık alanının özelliği, mesleki deneyim, iletişim becerisi ve akademik referans gibi çok sayıda parametre göz önünde bulundurulur.

Sistemimizde yer almasını istediğiniz uzman/danışmanlarla ilgili taleplerinizi iletişim formları aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Uzmanlarımıza isimlerin veya uzmanlık alanlarına göre ulaşabilirsiniz. Her bir uzmanımızın kişisel sayfasından uzmanlık alanı ve özel ilgi alanlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca uzman seçiminde sizden önceki danışan yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Bunlara rağmen kararsız kaldığınız durumlarda mesai saatleri içerisinde 0552 369 06 55 numaralı WhatsApp danışma hattımızdan destek alabilirsiniz.

www.cocukacil.com üzerinden aldığınız danışmanlık hizmetlerinde hiçbir şekilde ses veya görüntü kaydı yapılmaz. Uzmanınız gerekli görmesi durumunda şikayetinize ilişkin notlar alabilir. Bu notlar sistemde kayıtlı tutulmaz. Adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz, daha önce aldığınız hizmetler gibi bilgiler ise kişisel verilerin korunması kanuna uygun şekilde saklanır ve işlenir.

Hayır. Görüşmenin bir bölümünde veya tamamında kameranızı kapatabilir, görüşmeyi sadece sesli olarak sürdürebilirsiniz.

www.cocukacil.com sisteminde ödemeler uluslar arası güvenilirliğe sahip programlar aracılığı ile alınır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistem veritabanında saklanmaz.

Görüşme süre ve ücretleri uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Sistem yöneticileri danışmanlık hizmetlerinin kaliteli ve kesintisiz olarak sürdürülmesi ile ilgili planlama ve uygulamaları yürütür. Hizmetin sunum şekli, görüşme süresi veya hizmet bedelinin belirlenmesinde sistem yöneticileri doğrudan veya dolaylı etkide bulunmazlar.

Uzmanlarımızın vakitlerini ektin ve verimli kullanabilmeleri için randevu ön rezervasyonu yapılmamaktadır. Bir danışan tarafından ödeme yapılıncaya kadar randevu diğer danışanlara da açıktır.

Randevu zamanına 24 saatten uzun süre olmak şartıyla yapılan iptal başvurularında o hizmet için ödenen ücretin tamamı 3 (üç) iş günü içinde ödeme yapılan kart veya hesaba iade edilir. Randevu zamanına 8-24 saat kala olan iptal başvurularında ödenen ücretin %50’si 3 (üç) iş günü içinde ödeme yapılan kart veya hesaba iade edilir. Randevu zamanına 2-8 saat kala olan iptal başvurularında ödenen ücretin %25’i 3 (üç) iş günü içinde ödeme yapılan kart veya hesaba iade edilir. Randevu zamanına 120 dakikadan kısa süre kala yapılan iptal başvuruları dikkate alınmaz ve ücret iadesi yapılmaz.

Sistem veya uzman kaynaklı aksaklılarda danışanın talebine göre ücret iadesi yapılır veya danışanın onayladığı bir tarih ve saat için randevu ücretsiz olarak yenilenir. Sistem veya danışman/uzman kaynaklı olmayan sorunlarda ücret iadesi veya randevu tekrarı yapılmaz.

Teknik Konular ile İlgili Yardım Başlıkları

Randevunuza ait bağlantı bilgileri sipariş formunuzla birlikte E-POSTA adresinize gönderilmektedir. Eğer E-POSTA’ya herhangi bir sebepten erişemiyorsanız alternatif olarak üye sayfanızdan da randevu bilgilerinize erişebilirsiniz.  Bu bağlantı bilgilerini randevu saatinizden önce lütfen kontrol ediniz, eğer bağlantı bilgileriniz bulunmuyor ise bizimle irtibata geçiniz.

ADIM-ADIM Bilgilendirme için LÜTFEN TIKLAYINIZ

Randevu siparişinize ilişkin ödeme yapıldıktan sonra sisteme kayıtlı e-posta adresinize randevu bilgilerini içeren bir e-posta mesajı gönderilir. Bu E-posta mesajının gelmedi ya da bulamadıysanız randevu bağlantı bilgilerinize ÜYE Sayfanızdan da erişebilirsiniz.

E-posta kutunuzda SPAM ya da İSTENMEYEN kutusunu kontrol etmeyi unutmayınız. Bazen mesajlar buralara gelmektedir.

  • Üyelik sayfamdan RANDEVU ERİŞİM bilgilerine erişmek için TIKLAYINIZ. Burada yer alan 2. YOL başlıklı bölümdeki adımları takip ediniz.

Sisteme giriş yapabilmeniz için gerekli bağlantı bilgileri temin edildikten sonra bu bilgileri kullanarak sisteme bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Size verilen bağlantı linki tıklandıktan sonra Adını-Soyadınız bilgileri ile Giriş Kodunu yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Giriş bilgilerinin kontrolü sonrası sistemi nasıl kullanacağınız videoda anlatılmıştır. LÜTFEN toplantınızdan en az 5 dk önce giriş yapınız.

Tam ekran sunum gerçekleştirilirken sunum sahibinin kamera görüntüsünü de ekran görmesini ve diğer ekran kullanım bilgilerini bu videoda bulabilirsiniz.

×

Powered by WhatsApp Chat

×